ژوئن 14, 2024

انقلاب GC از راه دور در حال فروپاشی است: دقیقه صبح

0

شما ممکن است دوست داشته باشید

5 دقیقه مطالعه

7 دقیقه بخوانید

5 دقیقه مطالعه

5 دقیقه مطالعه

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اساتید محترم صنعت حقوق دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که الزامات CLE خود را تکمیل کرده اند اما نیاز به دسترسی به اطلاعات پرمحتوا برای حوزه های کاری خود دارند ایده آل است.
الان ببین

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی چهار یا چند وکیل طراحی شده است. هر وکیل دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی و همچنین دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم دریافت می کند.
الان ببین

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و موضوعات و چالش‌های حقوقی جاری در صنعت را پوشش می‌دهند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته خود را بسازید و به صورت استراتژیک محتوایی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده می کند. قیمت هر دو گزینه یکسان است.
الان ببین

Anselmi & Carvelli، LLP

11 سپتامبر 2023
مجله حقوقی نیوجرسی

به یاد دوست، مربی و همکارمان، با اندوه عمیق درگذشت شریک، دوست، مربی و همکار بروس آی. گلدشتاین را در 2 سپتامبر 2023 اعلام می کنیم. وکیل حقوقی برجسته نیوجرسی 80 ساله شد. در طول یک حرفه حقوقی که بیش از پنج دهه طول کشید، بروس یکی از با استعدادترین و پرطرفدارترین دادخواهان در نیوجرسی به حساب می آمد. عشق او به حرفه وکالت مسری بود. بروس بسیار دلتنگ خواهد شد، همانطور که تبریک امضای او با عنوان “حالت چطور است؟” و لبخند بزرگی که همراه آن بود.

مشاهده اطلاعیه ›About Author

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *