43 ایالت به 6 ایالت، می گوید S. Ct. درباره قوانین حمل پنهان باید صادر شود: حالت گمشده چیست؟


ممکن است برخی از شما همان واکنشی را داشته باشید که من نسبت به شمارش ایالت های دیوان انجام دادم NY State Rifle & Pistol Ass’n v. Bruen:

[T]اکثریت قریب به اتفاق ایالت‌ها – 43 نفر از نظر ما – حوزه‌های قضایی «باید صادر کنند»، که در آن مقامات باید هر زمان که متقاضیان شرایط آستانه خاصی را برآورده می‌کنند، مجوزهای حمل مخفی صادر کنند، بدون اینکه به مقامات مجوز صلاحیت انکار مجوزها بر اساس عدم نیاز یا مناسب بودن آنها را بدهند. . در همین حال، تنها شش ایالت و ناحیه کلمبیا قوانین صدور مجوز «ممکن است» صادر کنند، که بر اساس آن مقامات اختیار دارند مجوزهای حمل مخفی را حتی زمانی که متقاضی معیارهای قانونی را برآورده کند، رد کنند، معمولاً به این دلیل که متقاضی علت یا مناسب بودن را برای این قوانین نشان نداده است. مجوز مربوطه پس از نیویورک، تنها کالیفرنیا، ناحیه کلمبیا، هاوایی، مریلند، ماساچوست و نیوجرسی مشابه استاندارد «علت مناسب» را دارند.

حالت از دست رفته چیست؟ به نظر می رسد که پاسخ ورمونت است، زیرا برخی آن را «حمل قانونی» می نامند – تقریباً همه بزرگسالان قانونمند می توانند بدون نیاز به مجوز سلاح های مخفی حمل کنند – حتی بدون اینکه مجوز بگیرند. 24 ایالت دیگر “قانون اساسی” نیز دارای طرح های صدور مجوز هستند، به همین دلیل است که آنها در شمارش 43 دادگاه گنجانده شده اند. (ورمونت در گذشته تنها چنین ایالتی بود.)

همچنین توجه داشته باشید که 41 ایالت (43 منهای سه به اضافه ورمونت) بدون ابهام در اردوگاه “تقریباً همه بزرگسالان قانونمند می توانند مخفیانه، با مجوز یا گاهی اوقات بدون” حمل کنند. سه ایالت دیگر تا حدودی مبهم هستند، اما به گفته دادگاه عملاً در اردوگاه صدور قطعی قرار دارند:

سه ایالت – کانکتیکات، دلاور، و رود آیلند – معیارهای اختیاری دارند اما به نظر می رسد مانند حوزه های قضایی «صدور» عمل می کنند. اگرچه مقامات کانکتیکات صلاحدید دارند مجوز حمل مخفی را برای هر کسی که “شخص مناسب” نیست، رد کنند، استاندارد “شخص مناسب” اجازه مجوز را فقط برای “افرادی که رفتار آنها نشان داده است آنها فاقد ویژگی اصلی خلق و خوی لازم هستند” منع می شود. اسلحه به او سپرده شود». دوایر علیه فارل, 193 Conn. 7, 12, 475 A.2d 257, 260 (1984). در مورد دلاور، ایالت تاکنون 5680 درخواست مجوز و تمدید در سال مالی 2022 را بررسی کرده و تنها 112 درخواست را رد کرده است. به Del. Courts, Super مراجعه کنید. Ct., Carrying Concealed Deadly Weapon (9 ژوئن 2022)، علاوه بر این، به نظر می رسد دلاور برای حمل باز نیازی به مجوز ندارد. در نهایت، رود آیلند یک شرط مناسب بودن دارد، اما دادگاه عالی رود آیلند صراحتا این موضوع را رد کرده است.[d]نشان دادن نیاز به درستی» یکی از اجزای آن الزام است. گادومسکی علیه تاوارس113 A.3d 387, 392 (2015).

بنابراین، در نظر گرفتن ورمونت مانند حوزه‌های قضایی صادرکننده، مجموع (تا زمانی که بروئن تصمیم) می تواند به عنوان 41-9، 44-6، یا احتمالا چیزی در این بین دیده شود. این ظاهراً تغییری از 9-41 (از طرف دیگر) در سال 1986 است، زمانی که بنا بر گزارش‌ها، تنها آلاباما، کانکتیکات، ایندیانا، مین، نیوهمپشایر، داکوتای شمالی، داکوتای جنوبی، ورمونت و واشنگتن اجازه حمل‌ونقل مخفی گسترده را تحت مجوز صادر کردند. رژیم (یا در مورد ورمونت، حتی بدون نیاز به مجوز).

با این حال، بسیاری از ایالت‌های دیگر مدت‌هاست که حمل علنی را مجاز می‌دانستند، حتی اگر حمل پنهانی را مجاز نمی‌دانستند: حمل در بسیاری از تاریخ آمریکا به طور کلی قانونی بود، و همانطور که دادگاه اشاره کرد، عموماً به عنوان یک حق قانون اساسی به رسمیت شناخته می‌شد، اما ایالت‌ها اجازه داشتند دستور می دهند که حمل باز باشد (و آنها همچنان می توانند پس از آن این کار را انجام دهند بروئن، اگرچه بعید به نظر می رسد که چنین کنند).Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *