مشکلاتی که توسعه دهندگان بازی هنگام برخورد با ناشران بازی با آن مواجه هستند

ما از رهبران صنعت درباره مشکلاتی که توسعه‌دهندگان بازی هنگام برخورد با ناشران بازی با آن مواجه هستند، پرسیدیم. در اینجا پاسخ هایی است که ما دریافت کردیم:

PlayToEarn

یک توسعه‌دهنده بازی هنگام برخورد با ناشران بازی با چه مشکلاتی مواجه می‌شود؟

در شرایط فعلی با همه‌گیری، بازی‌سازان با مشکلات زیادی مواجه شده‌اند. بارزترین آنها رویکرد غیرواقعی و بیش از حد جاه طلبانه است. به خوبی شناخته شده است که یک بازی زمانی موفق است که یک نقطه منحصر به فرد متمرکز و کامل شود. ناشران بازی نمی خواهند عناوینی را که هیچ نقطه جذابی ندارند به خطر بیندازند. تضاد واقعی زمانی به وجود می آید که ناشران و توسعه دهندگان نتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این به طور موثری هر گونه همکاری بین دو طرف را از بین می برد زیرا ناشران هرگز ریسک مالی نمی کنند، حتی اگر ایده یک بازی را دوست داشته باشند. بسیاری از توسعه دهندگان بازی دوست دارند محتویات بازی خود را مخفی نگه دارند و آتش را به سوخت اضافه کنند.

چه راه هایی وجود دارد که از طریق آنها می توان تجربه خود را در تعامل با ناشران بهینه کرد؟

بهترین راه برای بهینه‌سازی تجربه هنگام برخورد با ناشران بازی، ایجاد عادت گوش دادن است. ناشران تمایل دارند از سرمایه گذاری های خود بسیار محافظت کنند. علاوه بر این، بازی‌ها یک چشم‌انداز پرخطر و با پاداش بالا ارائه می‌کنند، آنها نمی‌توانند به هیچ توسعه‌دهنده‌ای اعتماد کنند مگر اینکه ارتباط مناسب برقرار شود.

برای خود قرارداد ناشر بازی بگیرید – با ما تماس بگیرید

لطفاً همچنین به ما بگویید توسعه‌دهندگان بازی چگونه با ناشران برخورد می‌کنند.

به طور معمول، توسعه دهندگان بازی باید با ارائه یک بازی معتبر به ناشران مراجعه کنند. این بسیار مهم است زیرا صنعت بازی در حال پیشرفت است
روز به روز مشخص تر هرگونه عدم تمرکز و عدم برآورده کردن الزامات یک ناشر می تواند تلاش و زمان یک توسعه دهنده بازی را هدر دهد. بازی
سازندگان معمولا وقت خود را صرف می کنند، بنابراین شانس انتشار افزایش می یابد.

در حین اجرای قرارداد انتشار بازی چه چیزی باید مذاکره شود؟ | روهیت پرادان


دمی یلماز – یکی از بنیانگذاران در Colonist.io

قالب بندی مدل کسب درآمد

یکی از سخت‌ترین و مهم‌ترین جنبه‌های توسعه بازی، این است که چگونه از بازی خود کسب درآمد کنید. این به ویژه برای توسعه دهندگانی که با ناشران کار می کنند صادق است، زیرا معمولاً ناشر در مورد نحوه کسب درآمد از بازی حرف آخر را می زند. راه های مختلفی برای کسب درآمد از بازی ها وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. رایج ترین مدل های کسب درآمد عبارتند از تراکنش های خرد، اشتراک و تبلیغات. اگر ناشر از روشی که از یک بازی کسب درآمد می کند راضی نباشد، ممکن است تغییراتی را اعمال کند. این می تواند یک فرآیند دشوار برای توسعه دهندگان باشد، زیرا ممکن است با دیدگاه ناشر برای بازی موافق نباشند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.