مجموعه وبینارهای ملی در زمینه فرصت های آموزش عالی حقوقی در کشورهای خارجی [21-23 February, 2022]

سلول بین المللی، دانشکده حقوق سیمبیوز، حیدرآباد (SLS-H) یک مجموعه وبینار ملی 3 روزه در مورد فرصت های آموزش عالی حقوقی در کشورهای خارجی از 21 تا 23 فوریه 2022 برگزار می کند.

درباره SLS-Hyderabad

ایده همزیستی در اندیشه ودایی “Vasudhaiva Kutumbakam” به معنای “جهان به عنوان یک خانواده” پرورش یافته است. دانشکده حقوق سیمبیوسیس، حیدرآباد در سال 2014 تأسیس شد و اکنون با موفقیت به یکی از دانشکده های حقوق برتر تبدیل شده است. این برای آموزش عالی گروه متنوعی از دانشجویان که تازگی، پویایی و برتری فوق‌العاده‌ای را به ارث می‌برند، ارائه شده است. SLS Hyderabad بر پایه‌های تخصص، عدالت، و در ارائه آموزش حقوقی با کیفیت به اشتراک می‌گذارد.

درباره سلول بین المللی

سلول بین المللی، دانشکده حقوق سیمبیوز، حیدرآباد تحت مرکز آموزش بین المللی سیمبیوز تأسیس شده است. این سلول، از طریق مشارکت های بین المللی، فرصت هایی را برای همکاری در سطوح مختلف برای تسهیل برنامه های کارآموزی دانشجویان، برنامه های تحصیلات تکمیلی، مدارس تابستانی و زمستانی و برنامه های تبادل دانشجو ارائه می دهد.

درباره وبینار

این تصویر دارای یک ویژگی alt خالی است.  نام فایل آن sls-hyderabad-international-cell-1024x1024.jpg است.

آیا شما یک دانشجوی حقوق هستید که می خواهید در مشهورترین دانشگاه های خارجی خارج از کشور ثبت نام کنید؟ اگر بله، پس این رویداد برای شماست!

رویداد ملی 3 روزه بر ارائه وضوح و انسجام در تأمین فرصت های آموزش عالی در کشورهای خارجی برای دانشجویان مشتاق حقوق تمرکز دارد. سخنرانان که دانشگاهیان مشهور در جامعه حقوقی هستند، به سوالات و تاکتیک های مختلف مرتبط با پذیرش، بورسیه تحصیلی، بیانیه اهداف و روش های بهبود مهارت های شبکه می پردازند تا برنامه LLM شما را از سایرین متمایز کند.

اعضای پانل

  • روز اول – آقای روهان بیلیموریا

آقای بیلی موریا یک وکیل بین المللی با شرکت پیشرو در بازار Magic Circle، شرکت آمریکایی و تجربه داخلی Fortune 500 در لندن، مسکو، دهلی نو، سنگاپور، سیدنی و توکیو است. او یک وکیل داخلی برای Big Four Bank در استرالیا، یک مشاور حقوقی داخلی برای KFC آسیا و پیتزا هات آسیا پاسیفیک، و وکیل سابق شرکت های حقوقی Linklaters و Mayer Brown است. او بنیانگذار Law Ninjas است. (lawninjas.co)، یک پلت فرم جهانی برای کمک به وکلا و دانشجویان حقوق، و کارگاه های تعاملی را برای دانشجویان حقوق برگزار کرده است.

آقای Bilimoria به جنبه های مختلف مرتبط با آن می پردازد مهارت های شبکه سازی و نوشتن رزومه.

  • روز 2- خانم هدر والیک

خانم هدر والیک، مدیر عامل شرکت Wallick Global Consulting- مشاوره Wallick و Wallick Global Consulting Pvt Ltd ارائه خدمات مربیگری اخلاقی و جامع به دانش‌آموزان دبیرستانی و دانشگاهی که مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را خارج از سیستم آموزشی داخلی خود دنبال می‌کنند. قبل از مدیریت این سازمان، خانم والیک به مدت دوازده سال در دانشکده حقوق هاروارد کار می کرد که آخرین آن به عنوان دستیار مدیر پذیرش و کمک های مالی برای برنامه تحصیلات تکمیلی بود. قبل از پیوستن به برنامه تحصیلات تکمیلی، او به عنوان یک متخصص قانون مهاجرت با شرکت حقوقی Hale & Dorr (که اکنون به عنوان Wilmer Cutler Pickering Hale و Dorr LLP شناخته می شود) کار می کرد، با تمرکز بر حوزه های مهاجرت تجاری و خانواده.

خانم Wallickwill pقرار گرفتن در معرض راتیکال و به اشتراک گذاری تاکتیک هایی که می تواند توسط دانش آموزان استفاده شود زمانی که آنها برای دوره های کارآموزی خارجی یا پس از فارغ التحصیلی در دانشگاه های خارجی درخواست می دهند

  • روز سوم – آقای Subhrajit Chanda

آقای Subhrajit به عنوان استادیار در دانشگاه جهانی OP Jindal و عضو مرکز حقوق ورزشی، تجارت و حکومت در دانشکده حقوق جهانی Jindal کار می کند. وی در حال حاضر پس از گذراندن دوره LL.M در حال تحصیل در مقطع دکترا است. در حقوق ورزش، از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان، با بورسیه بین المللی ارائه شده توسط دانشگاه؛ و LL.M. در حقوق انرژی از دانشگاه مطالعات نفت و انرژی، هند. او BBALL.B خود را انجام داد. (Hons.) با تمرکز بر قانون تجارت بین المللی. او همچنین دارای دوره های دیپلم و گواهینامه های دیگر از آژانس ضد دوپینگ انگلستان، فیفا، انجمن بین المللی المپیک، و همچنین از دانشگاه آزاد، انگلستان با لیگ فوتبال انگلیس همکاری کرده است. او یک علاقه مند به ورزش است و برای اداره ورزش هند بازی کرده است. منطقه شرق برای مدت معینی همچنین، در بریتانیا، او به عنوان داوطلب مربی ورزشی در دانشگاه ناتینگهام ترنت شریک با بنیاد Laureus و دولت رسانه و ورزش انگلستان کار کرده است.

آقای چاندا به سوالات مربوطه پاسخ خواهد داد پذیرش، فرآیند درخواست، امتحانات و بورسیه تحصیلی.

درباره جلسه

این جلسه جنبه های مختلف برنامه های حقوقی در ایالات متحده را شامل می شود، از جمله انواع مدرک حقوق و نحوه انتخاب برنامه مناسب LLM. مدیر بخش فارغ التحصیلان و پذیرش بین المللی در دانشکده حقوق فرانکلین پیرس در دانشگاه نیوهمپشایر و یک مشاور EducationUSA جلسه را به صورت مجازی در زوم ارائه خواهند کرد. یک دانشجوی فعلی LLM از دانشگاه نیز به جلسه خواهد پیوست تا تجربیات خود را در مورد فرآیند درخواست به اشتراک بگذارد.

تاریخ و زمان

وبینار در زمان های زیر برگزار می شود:

[DAY 1] 21 فوریه 2022- 14:00 – 3:30 بعد از ظهر

[DAY 2]22 فوریه 2022- 14:00 – 3:30 بعد از ظهر

[DAY 3] 23 فوریه 2022- 14:00 – 3:30 بعد از ظهر

آخرین مهلت ثبت نام

Lآخرین تاریخ ثبت نام: 21 فوریه 2022، 12 بعد از ظهر

لطفا ثبت نام کنید اینجا

شایستگی

همه دانش‌آموزان، دانشگاهیان و پژوهشگران با حسن نیت که آموزش غیرقانونی دارند.

هزینه های ثبت نام

لطفا توجه داشته باشید هیچ هزینه ای برای ثبت نام برای وبینار وجود ندارد.

برای هرگونه ایمیل پرس و جو در: مدار مجتمع[at]slsh.edu.in

هماهنگ کننده رویداد: Sulagna Dutta: sulagna.dutta[at]student.slsh.edu.in

چارول میشرا:چارول.میشرا[at]student.slsh.edu.in

پوستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.