قوانین فعلی چگونه با مارلی حمله به تایتان برخورد می کردند

در این مقاله، نویسنده در مورد چگونگی برخورد قوانین حاضر با جنایات جنگی مارلی در حمله به تایتان توضیح می دهد.

هشدار اسپویلر!

اگر فصل 3 بازی Attack on Titan را کامل نکرده اید، این مطلب را نخوانید!

برگرد!

حال برای اختصار آن را AOT بنامیم و شروع کن

AOT چگونه شروع شد؟

AOT با این روایت شروع کرد که جهان مملو از موجودات انسان‌نمای انسان‌خوار است به نام تیتان ها. تیتان انسان ها را می بلعد و هزاران انسان باقی مانده اند. که برای محافظت از خود در برابر تایتان ها دیوارهای بلند و محکمی ساخته اند. روایت شده که بشریت در آن سوی دیوارها نابود شده است! سه حلقه از دیوارها وجود دارد که انسانیت باقی مانده در درون آنها وجود دارد.

  1. (داخلی ترین دیوار) دیوار سینا
  2. (دیوار وسط) رز دیواری
  3. (بیرونی ترین دیوار) دیوار ماریا

بنابراین از هم اکنون این ساده به نظر می رسد. درست؟

تایتان ها انسان ها را می خورند و انسان ها یا با تایتان ها می جنگند یا از آنها دوری می کنند! مطالب انیمه های کلیشه ای درست؟

یک نه بزرگ!

تراژدی آغاز شد!

برای 100 سال، انسان ها از تایتان ها در امان بودند، همه به لطف دیوارها!

ارتفاع بیشتر تایتان‌ها در گذشته 20 متر بود، در حالی که ارتفاع دیوارها 50 متر بود!

با این حال یک روز، یک تایتان غول پیکر ظاهر می شود (قد 60 متر!). آن سوی دیوار بیرونی سوم (دیوار ماریا) ظاهر شد و آن را شکست.

تمام تیتان ها وارد قلمرو بیرونی شدند و بیشتر انسان های آن منطقه را بلعیدند.

قهرمان نمایش است ارن یگر. مادرش توسط یک تایتان انتخاب شد و او را درست جلوی چشمانش بلعید.

او عهد می بندد که همه تایتان های دنیا را بکشد!

انگار داستان شروع شده! درست؟

یک نه بزرگ!

1st Plot Twist

به طور طبیعی، ارن خود را در این فهرست معرفی کرد هنگ پیشاهنگی هنگ پیشاهنگی مستقیماً با تایتان‌ها سر و کار دارد و می‌جنگد! این تنها راهی بود که ارن می‌توانست با تایتان‌ها مبارزه کند.

در نتیجه، فرصتی پیش آمد و ارن فرصتی برای مبارزه با تایتان ها داشت. در حین مبارزه، اتفاقی افتاد و ارن خود را به یک آدم عجیب تبدیل کرد تیتان! او به یک تایتان تبدیل شد و شروع به کشتن تایتان های دیگر کرد.

توجه داشته باشید که تایتان ها ظرفیت تفکر ندارند. تیتان، ارن تبدیل به; هوش ارن را داشت. بیایید ارن را صدا کنیم تیتان شیفتر!

برای اینکه یک تیتان شیفتر تبدیل به یک تایتان شود، باید به خود صدمه بدنی وارد کند. در این حالت، ارن به سادگی دست او را گاز می گیرد و باعث آسیب می شود و خود را به یک تایتان تبدیل می کند.

بعد از آن درام های زیادی اتفاق افتاد. با این حال، اجازه می دهد تا به سایر اطلاعات مرتبط پرش کنیم!

حرکت رو به جلو

اکنون مشخص است که در برخی موارد یک انسان می تواند به یک تیتان تبدیل شود و این گونه تایتان ها به لطف هوش آن با تیتان معمولی بی فکر متفاوت هستند. با این حال، با پیشرفت داستان، متوجه می‌شویم که تغییر دهنده‌های تایتان بیشتری وجود دارد. در واقع تایتان هایی که دیوار بیرونی منتهی به فاجعه را شکستند، تیتان شیفترها بودند.

ارن متوجه می شود که نزدیک ترین دوستش یک Titan Shifter است که دیوار را شکست.

چرا انسان ها می خواهند نسل بشر را منقرض کنند؟

آیا همه انسان ها می توانند به یک تایتان تبدیل شوند؟

در این مرحله ما پر از سوال هستیم.

مکاشفه حقیقت

در ابتدای داستان؛ گفته شد که با کاوش در زیرزمین خانه ارن در قلمرو بیرونی (وال ماریا) می توان تمام اسرار تایتان ها را فاش کرد.

با این حال، تایتان ها قلمرو خود را در دیوار ماریا داشتند. ارن و همرزمانش با تایتان ها جنگیدند و مستقیم به زیرزمین او رفتند. آنجا یک دفتر خاطرات پیدا کردند و همه چیز در آن بود.

ما متوجه شدیم که انسان ها آن سوی دیوارها از بین نرفتند. به انسان هایی که درون دیوارها زندگی می کنند، الدیان می گویند. ادلیانی که در داخل دیوارها زندگی می کنند در وسط جزیره کوچکی به نام پارادیس زندگی می کنند. آنها به دلیل تایتان های پرسه زدن نمی توانستند از دیوار بیرون بروند. بنابراین، آنها هرگز وجود دنیای خارج را نمی دانستند.

مردم پارادیس هرگز از اقیانوس ها، کوه ها، صحراها و غیره خبر نداشتند!

سپس آشکار شد که الدیان ها از نژاد خاصی هستند. هنگامی که توسط یک مایع خاص تزریق می شوند، به یک تایتان بی فکر تبدیل می شوند که انسان را می خورد. علاوه بر این، 9 تایتان شیفتر دیگر نیز وجود دارد که دارای هوش انسانی هستند. قوی ترین تیتان شیفتر است تایتان را تأسیس کرد. تایتان موسس قدرت کنترل تمام تایتان ها و مردم نژاد الدیان را دارد.

برای 2000 سال، الدیان ها بر جهان حکومت کردند و با قدرت خود بشریت را به وحشت انداختند. با این حال، پس از مدتی معین، یکی از فرمانروایان امپراتوری الدیان تصمیم گرفت از سلطه بر جهان دست بکشد و به همراه دیگر الدی ها به جزیره پارادیس برود. او 8 تایتان شیفتر را در دست مارلی (کشور همسایه) گذاشت. او سه دیوار را با تایتان‌های بی‌فکر عظیم خلق کرد و با قدرتی که در دستکاری الدیان‌ها داشت، آنها را مجبور به فراموشی گذشته کرد و آنها را دستکاری کرد که بشریت در آن سوی دیوارها نابود شد.

با این حال، مارلی در نهایت کنترل 7 Titan Shifters را داشت. یکی که نمیشد کنترلش کرد به تایتان حمله کنید او پدر ارن بود که مخفیانه وارد جزیره پارادیس شد و بعداً قدرت خود را به پسرش سپرد ارن یگر.

پس از خروج امپراتوری الدیان چه اتفاقی افتاد؟

پادشاه فریتز مارلی را ترک کرد و تقریباً تمام الدیان ها را به جزیره پارادیس برد. با این حال، چند الدیان در مارلی ساکن بودند. مارلی این روایت را آغاز کرد که این نیروی مارلی بود که امپراتوری الدیان را به جای خود برگرداند. ایالت منطقه متناوب را برای باقی مانده الدی ها ایجاد کرد و قانونی وضع کرد که آنها نمی توانند بدون اجازه قبلی از منطقه خارج شوند.

جمعیت اکثریت و دولت شروع به سوء استفاده از الدیان های باقی مانده کردند. علاوه بر این، مارلی با قدرت هفت تایتان شیفتر شروع به تسلط در جنگ های مختلف علیه کشورهای مختلف کرد. مارلی شروع به استثمار از الدیان های باقی مانده کرد.

  1. آنها از Titan Shifters برای رهبری جنگ از طرف مارلی استفاده کردند
  2. آنها عادت داشتند ادلیان را با تزریق مایع مخصوص به آنها تنبیه کنند و آنها را به یک تایتان بی فکر تبدیل کنند. ترک آنها در جزیره پارادیس. پس از 100 سال، جزیره پارادیس مملو از تایتان های بی فکر (آن سوی دیوارها) بود.
  3. آنها از الدیان ها به عنوان جوخه انتحاری استفاده می کردند، جایی که ده ها به صدها الدیان مایع مخصوص تزریق می کردند و از آنها به عنوان طعمه در جنگ استفاده می کردند.
مارلی با دگرگونی الدیان ها، 100 تایتان بی فکر را به قلمرو دشمن می گذارد

با این حال، پس از 100 سال استثمار الدیان در جنگ؛ مارلی متوجه شد که بیش از حد به الدیان ها متکی است. در حالی که کشورهای دیگر شروع به توسعه فناوری برای مقابله با تایتان ها کردند.

برای مقابله با قدرت فناوری، شروع به تفکر در مورد حمله کرد جزیره پارادیس و ادعا کنند تیتان موسس مارلی با ادعای تایتان موسس، می‌تواند میلیون‌ها تایتان عظیم الجثه را احضار کند. در نتیجه، مارلی سه تیتان شیفتر را به پارادیس فرستاد تا دیوار را بشکنند و تایتان موسس را ادعا کنند.

قوانینی برای جنایاتی که مارلی مرتکب شد!

بیایید فرض کنیم که مارلی قوانین بین المللی زیر را امضا کرده است:

استفاده از Eldians به عنوان یک جوخه انتحاری در جنگ

بیایید این را به درستی درک کنیم. تغییر دهنده های تیتان می توانند به شکل انسان برگردند. با این حال، هنگامی که یک Eldian به یک تایتان بی‌ذهن تبدیل می‌شود، تا ابد یا تا زمانی که کسی گردن تیتان را قطع کند، در آن شکل باقی می‌ماند! بنابراین، نامیدن آنها به جوخه انتحار منطقی است. درست؟

همانطور که در این تصویر مشاهده می شود؛ سربازان الدیان کمربند سرم را بسته اند. قرار بود با نزدیک شدن به سنگر دشمن مورد اصابت گلوله قرار گرفته و در نتیجه آن سرم به خونشان برسد. پس از تحول، بازگشتی وجود نخواهد داشت. تا زمانی که کسی گردنشان را نبرد، تیتان خواهند بود.

این در زیر می آید شکنجه شدید، که است غیر انسانی و جزئی از الف است آزمایش های بیولوژیکی در نتیجه باعث می شود رنج بزرگ! با توجه به همه این موارد می توان گفت که مارلی کنوانسیون ژنو 12 اوت 1949 را نقض کرد.

نقض شدید کنوانسیون‌های ژنو مورخ 12 اوت 1949، یعنی هر یک از اعمال زیر علیه اشخاص یا دارایی‌های حفاظت شده تحت مقررات کنوانسیون ژنو مربوطه:

(ب) شکنجه یا رفتار غیرانسانی، از جمله آزمایش‌های بیولوژیکی؛
(ج) عمدی ایجاد رنج زیاد یا آسیب جدی به بدن یا سلامتی.

حمله به بهشت

تایتان زرهی در حال شکستن دیوار ماریا

مارلی سه تایتان شیفتر فرستاد تا دیوارهای جزیره پارادیس را بشکند و تایتان موسس را بازیابی کند. آنها بودند

  1. تایتان زرهی، با نام مستعار راینر براون
  2. تایتان عظیم الجثه، با نام مستعار بوروتو هوور
  3. تایتان ماده، با نام مستعار آنی لئونهارت

آنها دیوارها را شکستند و در نتیجه جمعیت زیادی توسط تایتان های بی فکر بلعیده شدند.

یک بود حملات عمدی علیه مردم غیرنظامی. دیوارها دیوارهایی برای محافظت از الدیان ها در برابر تایتان های بی فکر بودند. اینها دیوارها عمدا تخریب شدند این باعث شد تلفات جانی اتفاقی و آسیب به اشیاء غیرنظامی.

این اقدام نقض جدی قوانین و آداب و رسوم قابل اجرا در درگیری های مسلحانه بین المللی در چارچوب تعیین شده حقوق بین الملل، یعنی هر یک از اعمال زیر بود:

(الف) حملات عمدی بر ضد جمعیت غیرنظامی و نیز غیرنظامیانی که مستقیماً در خصومت‌ها شرکت نمی‌کنند.
(ب) حمله عمدی با علم به این که چنین حمله ای باعث تلفات جانی یا جراحتی به غیرنظامیان یا آسیب به غیرنظامیان خواهد شد.
اشیاء[یاآسیبگسترده،طولانیمدتوشدیدبهمحیططبیعیکهباضرورتنظامیتوجیهنمیشود[orwidespreadlong-termandseveredamagetothenaturalenvironmentwhichisnotjustifiedbymilitarynecessity;
ج) حمله یا بمباران به هر وسیله ای به شهرها، روستاها، خانه ها یا ساختمان هایی که بدون دفاع هستند.

پیامد نقض کنوانسیون ژنو

مارلی به وضوح کنوانسیون ژنو را زیر پا گذاشت.

حالا عواقب آن چه خواهد بود؟

به گفته کارول بوگرت از دیده بان حقوق بشر هیچ چیز. کنوانسیون ژنو معیاری است که براساس آن باید با زندانیان و غیرنظامیان در زمان جنگ رفتار شود. این سند مقرراتی برای مجازات ندارد، اما نقض می‌تواند خشم اخلاقی را به همراه داشته باشد و منجر به تحریم‌های تجاری یا سایر انواع تلافی‌جویی اقتصادی علیه دولت متخلف شود.

نتیجه

ارن یگر

همه سوژه های یمیر به من گوش دهید. اسم من هست ارن یگر. من اکنون با تمام سوژه های Ymir از طریق آن صحبت می کنم تایتان را تأسیس کردقدرت تمام دیوارهای جزیره پارادیس سخت نشده است. را تیتان ها دفن شده در آنها شروع به راه رفتن کرده اند. هدف من… محافظت از مردم بهشت ​​است که مرا به دنیا آوردند و بزرگ کردند. اما دنیا آرزوی انقراض اهل بهشت ​​را دارد. در طول سال های بیشمار، نفرت آنها فراتر از این جزیره افزایش یافته است. آنها مطمئناً تا زمانی که آخرین نفر از مردم ما را نکشند متوقف نخواهند شد. من خواسته آنها را رد می کنم. در تیتان ها از دیوارها تمام سرزمین های فراتر از این جزیره را زیر پا خواهد گذاشت و غوغا خواهد کرد. تا زمانی که زندگی های آنجا… از این دنیا حذف شوند!

ارن یگر (بنیانگذار تایتان)

جالب بخوانید: قوانین فعلی چگونه با قتل عام اوچیها برخورد می کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.