افشای مالی جکسون درآمد اضافی در سال های گذشته را نشان می دهد

اسکاتوس نیوز
کتانجی براون جکسون پشت میکروفون نشسته و کف دستش به سمت بالا چرخیده است

جکسون در دومین روز از جلسات استماع نامزدی خود در ماه مارس شهادت می دهد. (اسکرین شات کمیته قضایی سنا)

جدیدترین قاضی دادگاه، کتانجی براون جکسون، زمانی که افشای مالی خود را در سال های 2014 و 2016 به عنوان قاضی دادگاه منطقه فدرال ارائه کرد، اطلاعات مربوط به بازپرداخت و درآمد تدریس را حذف کرد. در یک فرم افشای تازه منتشر شدهجکسون نوشت که او “سهواً” اطلاعات فرم های سال های قبل را حذف کرده است.

فرم جدید افشای جکسون، که به عنوان “پرونده نامزدی” شناخته می شود، برای اولین بار توسط گروه نظارتی Fix the Court در روز چهارشنبه فاش شد. جکسون در مورد آن اشاره کرد که 1765 دلاری را که برای تدریس در سمیناری در دانشگاه جورج واشنگتن در سال 2014 دریافت کرده بود گزارش نکرد و همچنین بازپرداختی را که برای سفر به رویدادهای مؤسسه آسپن و دانشکده حقوق دانشگاه کالیفرنیا، برکلی دریافت کرده بود، گزارش نکرد. 2016 و 2014.

جکسون همچنین نوشت که «برخی» از افشای مالی او در سال‌های گذشته، درآمدی را که همسرش، یک پزشک، از مشاوره در مورد موارد قصور پزشکی دریافت کرده بود، حذف کرده است.

گیب راث، مدیر اجرایی Fix the Court، گفت که این گروه ابتدا بلافاصله پس از ارائه گزارش نامزدی توسط جکسون در اوایل ماه مارس، درخواست کرده بود، اما این گزارش تا هفته گذشته دریافت نکرد. راث گفت که کمیته قضایی سنا این گزارش را در زمان برگزاری جلسات استماع جکسون در اواخر ماه مارس در اختیار داشت.

سنا جکسون را در 7 آوریل تایید کرد و او در 30 ژوئن به جای قاضی استفان بریر سوگند یاد کرد.

قضات فدرال، از جمله قضات دیوان عالی، ملزم به ارائه افشای مالی سالانه هستند که اطلاعات اولیه در مورد سرمایه گذاری، درآمد خارجی و هدایا یا بازپرداخت های دریافتی آنها را ارائه می دهد. (همه افشاگری های مالی 2021 قضات در اینجا موجود است.) به عنوان نامزد دیوان عالی، جکسون نیز باید گزارش نامزدی را که 14 ماه منتهی به نامزدی او در 25 فوریه را پوشش می داد، ارائه کند.

جکسون علاوه بر حذف درآمد مشاوره ای شوهرش، درآمد او از دانشگاه جورج واشنگتن و دو بازپرداخت هزینه سفر، در گزارش نامزدی نیز نوشت که در سال های گذشته سهواً عضویت خود را در چندین هیئت مدیره (مانند هیئت مدیره) حذف کرده است. از جامعه تاریخی DC Circuit)، و همچنین برنامه های پس انداز دانشگاه برای دو دخترش – که، او نوشت، توسط پدربزرگ و مادربزرگ آنها کنترل می شود.

این مقاله بود ابتدا در Howe on the Court منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.